Preskocit navigáciu

Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.


Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.

Dňa 27. novembra navštívili študenti Spojenej strednej odbornej školy agrotechnickej J. A. Gagarina Čestnú stráž prezidenta SR. Študentov privítal major Tomáš MEDO. V rámci prezentácie útvaru poručík Martin PORUBSKÝ oboznámil študentov s hlavnými úlohami, ktoré Čestná stráž prezidenta SR plní. Program pokračoval prehliadkou budovy, kde študenti mohli nazrieť do sály cti a slávy, kaplnky a do skladov so zbraňami a rovnošatami.

Následne sa presunuli do telocvične, kde si vojaci pripravili pre študentov ukážku poradovej a odbornej prípravy, ukážku výstroje a výzbroje, ukážku sebaobrany a galaprogramu. V regrutačnom stánku príslušníci Čestnej stráže prezidenta SR prezentovali propagačné materiály pre študentov a objasnili špecifické podmienky prijatia k nášmu útvaru a k Ozbrojeným silám SR.

Na konci prezentácie útvaru major Vladimír RAKOVIČ rozdal študentom pamätné listy a poďakoval za účasť.


Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.Prezentácia útvaru pre študentov strednej školy.

Autor: kpt. Mgr. Dagmara Štepánková , Foto: slob. Ondrej Dubnička - Dátum: 27.11.2023
Čítanosť: 856
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share